• Dealerzy
  • Dealer - skontaktuj się z nami

Skontakuj się z nami!

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Rodzaj samochodu:
Twoje pytanie:
  1. Dodatkowe opcje w zakresie przetwarzania danych (zaznacz pole, jeśli wyrażasz zgodę)

Brak wyrażenia zgody obowiązkowej skutkuje brakiem możliwości korzystania z usług serwisu "Auta Nowe". Brak wyrażenia zgody nieobowiązkowej nie pozbawia Użytkownika możliwości korzystania z usług serwisu "Auta Nowe", lecz skutkuje brakiem możliwości korzystania z usług dodatkowych, których dotyczy zgoda. Motor – Presse zapewnia realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, a w szczególności umożliwia Użytkownikom serwisu dostęp do własnych danych osobowych i prawo do ich poprawiania lub sprostowania, informuje o prawie skargi do organu nadzorczego lub sprzeciwu wobec przetwarzania dotyczących Użytkownika danych osobowych, a także o tym, że w przyszłości może Użytkownikowi służyć także prawo żądania usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania danych, lub prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, odpowiednio do postanowień Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

wyślij zapytanie

Nasza firma

zdjecie_salonu
 

Pewne Używane 
Kraków
al. Powstańców Śląskich 22

TEL: 12 300 00 61


  • SAMOCHODY UŻYWANE

 

Po pierwsze Kompleksowość Obsługi - oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę w czasie jednej wizyty u nas, zarówno w ramach odkupu dotychczas eksploatowanego samochodu, poprzez doradztwo przy zakupie i sam zakup kolejnego samochodu. Nasi klienci skorzystać mogą również z atrakcyjnej oferty:
- kredytowej lub leasingowej pozwalającą na sfinansowanie zakupu samochodu,
- pakietowych ubezpieczeń komunikacyjnych,
- montażu akcesoriów samochodowych spełniających indywidualne oczekiwania klienta.

Klienci zawsze otrzymują kompletne dokumenty umożliwiające rejestrację samochodu. Oferta Pewne Używane również kierowana jest do firm posiadających duże floty samochodowe - możemy zaoferować zarówno odkup starej floty jak i wymianę na samochody nowsze.

Autokomis - Kraków, Al. Powstańców Śląskich 22, Skontaktuj się z nami